Жіночі венеричні захворювання

Серед жіночих захворювань найбільш поширені: ерозія шийки матки, аднексит, жіночі венеричні захворювання (ЗПСШ), ендометріоз, ендометрит, цистит, молочниця, поліпи та ін. Жіночі гінекологічні захворювання численні і різноманітні, що вимагає від лікарів-гінекологів найвищого професіоналізму, комплексного підходу до рішенням кожної проблеми.

Жіночі венеричні захворювання і їх лікування вимагають індивідуального підходу з боку лікаря і уважність до рекомендацій з боку пацієнтів. Тому успіх у лікуванні жіночих захворювань – це робота не тільки лікаря, але і самої жінки.

Жіночі венеричні захворювання​

Що повинно викликати занепокоєння і служити приводом для звернення до лікаря?

  • поява сверблячки, дискомфорту, печіння, різі, болі в сечівнику;
  • поява свербіння в піхві;
  • наявність будь-яких виділень з сечостатевих органів;
  • тяжкість, поколювання, біль внизу живота, в промежині;
  • випадковий статевий зв’язок без використання презерватива, навіть при відсутності перелічених вище симптомів, незалежно від виду статевого контакту (традиційний, оральний, анальний);
  • виявлення статевої інфекції у постійного статевого партнера;
  • порушення менструального циклу;
  • утруднене або часте сечовипускання.

У всіх країнах світу відзначають різке зростання числа запальних жіночих гінекологічних захворювань. Причин тут безліч: і зростаюча міграція серед населення, а також ранній початок статевого життя, низька поінформованість населення про методи контрацепції і запобігання від чоловічих і жіночих статевих захворювань. Жіночі захворювання образливі і підступні, так як на самому початку можуть протікати практично безсимптомно, що дозволяє не звертати на слабкі нездужання на початку захворювання і виявлятися самою жінкою випадково або при медичному обстеженні. Не дивлячись на всі досягнення медицини, на сьогоднішній день все більше і більше жінок страждають від захворювань статевої сфери.

Для успішного лікування жіночих захворювань дуже важливо своєчасне звернення до лікаря-гінеколога. У нашій клініці «Для Дорослих» жінка може проконсультуватися, пройти обстеження, здати аналізи, пройти курс лікування. У нашій клініці проводить гінекологічні консультації та обстеження, діагностує і лікує жіночі гінекологічні захворювання кваліфікований гінеколог.

Записатися на прийом

Прийом гінеколога ведеться за попереднім записом.