Лікування наркоманії в Києві

У наші дні майже всі знають, що вживання наркотиків смертельно небезпечно (але ж якихось 100-120 років тому кокаїн продавали в аптеках, а героїном намагалися лікувати кашель). Починають приймати наркотичні речовини, необачно сподіваючись припинити їх вживання в будь-який момент і уникнути розвитку залежності.

Сьогодні до тих чи інших дурманних речовин пристрастю близько 2% населення України і Росії репродуктивного віку, не рахуючи алкоголіків. Наркотик завжди підпорядковує собі волю людини, ламає захисні механізми в його психіці і мозку. Рано чи пізно перед потрапившим в його мережі з усією гостротою постає вибір: або лікуватися, або деградувати і гинути. На щастя, в наші дні лікування наркоманії в Києві, як і в інших великих містах СНД, доступно і ефективно.

Наркоманія

це недуга не тільки тіла, а й душі. Кожному відомо безліч прикладів того, як залежні, що пробули певний час в клініці або реабілітаційному центрі, раніше чи пізніше поверталися до вживання отрути. Будь-який фахівець скаже, що колишніх наркоманів не буває, адже скільки б не тривав період ремісії, утримання від зухвалої залежність речовини, досить прийняти будь-яку кількість наркотику, щоб повернення до його вживання стало неминучим. Щоб лікування увінчалося успіхом, необхідно, перш за все, тверде бажання самого залежного почати нове життя, усвідомлення ним сенсу свого буття.

Лікування наркоманії в Києві

Початковий етап лікування наркоманії

слід провести в спеціалізованій клініці, де висококваліфіковані лікарі, застосовуючи найбільш ефективні препарати і передові методики, доб’ються фізичного оздоровлення людини. Для кожного виду наркоманії застосовуються певні лікарські засоби. Після курсу дезінтоксикації і приведення організму у відносно нормальний фізичний стан настає черга психологічних методів терапії.

Установка нових життєвих цінностей і цілей

Мало зробити чистку організму залежного від наркотику і оздоровити його пошкоджене отрутою тіло. Запобігти поверненню до вживання наркотиків допоможе комплексна психотерапія. Її мета – вироблення у одужуючої людини нової системи життєвих пріоритетів, цінностей, завдань, допомога в здобутті сенсу життя, а також формування вміння переживати радість і позитивні емоції без прийому наркотику. Саме тому сьогодні провідні наркологічні клініки Києва та інших міст СНД, спеціалізовані реабілітаційні центри роблять упор на індивідуальну роботу з пацієнтом, корекцію його особистості.

Головне завдання фахівців – запобігти можливим рецидивам у залежного. Для цього в першу чергу виявляються причини вживання людиною наркотиків, потім у пацієнта формується мотивація до позбавлення від залежності, йому допомагають відновити навички поведінки в суспільстві і самостійного вирішення життєвих проблем. Важливо, щоб після курсу терапії людина не повернулась в колишнє соціальне середовище, де наркотики були невід’ємною частиною існування.

Відмінні результати дають групова психотерапія і популярна програма «Дванадцять кроків», успішно використовуються у всьому світі спільнотами «Анонімних Наркоманів» (АН), завдяки перебуванню в яких мільйони людей позбулися згубної пристрасті.

Не потрібно відкладати початок лікування на потім. Від наркотичного рабства можна звільнитися. Але для цього необхідні зусилля самого залежного, допомога фахівців – наркологів і психотерапевтів, – сприяння та участь близьких хворого.

Записатися на прийом