Лікування фізичної залежності при наркоманії

Зняття ломки на дому

Споживання наркотиків найбільш характерно для молоді, в тому числі підлітків і дітей. Дуже важливо вчасно діагностувати і почати лікування! Наркологічні клініки Київ пропонують комплексні послуги з лікування наркоманії. У нашій клініці досвідчений лікар-нарколог проводить детоксикацію, проводить консультації.

Лікування наркоманії в Києві проводиться в кілька етапів:

  • зняття фізичної залежності (дезинтоксикація)
  • стабілізація психофізичного стану хворого
  • профілактика рецидивів.

При тривалому постійному вживанні психостимуляторів розвивається фізична залежність. До групи стимуляторів, що володіють наркогенністю, відносяться кокаїн, кофеїн, амфетамін і препарати з амфетаміноподібною дією, метамфетамін тощо.

Зняття фізичної залежності – перший етап на шляху до одужання!

Лікування наркоманії в клініці. 

Психостимулятори – це препарати, які безпосередньо стимулюють центральну нервову систему. У здорових осіб вони викликають незвичайний душевний підйом, прагнення до діяльності, усувають відчуття втоми, створюють суб’єктивне відчуття бадьорості, ясності розуму і кмітливості, легкості рухів, впевненості в своїх силах і здібностях.

Зняття ломки на дому

Раптова перерва у вживанні наркотика приводить до розвитку абстинентного синдрому. Абстинентний синдром характеризується втомою, відчуттям розбитості, підвищеною сонливістю вдень і безсонням вночі, зниженням і нестійкістю артеріального тиску. У деяких випадках виникають депресивні стани, дратівливість, іноді злостивість, істеричні реакції, навіть спроби суїциду.

Прискорити виведення продуктів розпаду психоактивних речовин можна шляхом дезинтоксикації.

Протягом 5-10 днів за допомогою препаратів, що «допомагають» організму очиститися, проводиться медикаметозна дезинтоксикація при наркоманії (зняття ломки). Пацієнт помічає загальне поліпшення стану, нормалізацію сну, підвищення апетиту, зменшується фізична тяга до наркотику. Організм починає відновлюватися, очищається від шкідливих токсинів. Реабілітаційний центр Києва не завжди пропонує послугу дезінтоксикації на дому. У нашій клініці лікар-нарколог виїжджає до Вас, проводить консультацію, вводить внутрішньовенно необхідні препарати.

Вартість послуги від 2500 грн!

Записатися на прийом​