Дезінтоксикація на дому

Витверезіння в більшості випадків проходить дуже дискомфортно, особливо якщо мова йде про кілька днів алкогольного сп’яніння пацієнта. Витверезіння супроводжується сильним похміллям.

Фізичними недугами: підвищеним артеріальним тиском, порушенням серцево-судинної діяльності, нервової системи, кровоносної системи, тривогою, занепокоєнням. В ході природного витверезіння нерідкі гіпертонічний криз, серцеві напади, болі в ногах, панічні атаки і багато іншого. Алкоголізм не дарма називають захворюванням. В процесі витверезіння організм відчуває себе хворим, йому потрібна допомога.

Витверезінню допомагає крапельниця на дому. Препарати очистять організм від алкоголю і продуктів його розпаду, заповнять дефіцит мінералів і вітамінів, нормалізують роботу всіх систем організму і припинять страждання пацієнта. Крім того, крапельниця дозволяє нормалізувати тиск, поліпшити показники серцево-судинної системи.

Виведення із запою на дому Київ це не тільки крапельниця, це ще і призначення підтримуючої терапії в період відновлення організму. Така терапія дозволяє людині вже на наступний день відчути себе значно краще, незабаром приступити до роботи, а також зайнятися іншими справами. Якщо Ви не знаєте як швидко і легко вийти із запою – викличте нашого нарколога на дім.

Нарколог Клініки «Для дорослих» допоможе всім, хто потребує допомоги. Витверезіння має бути щадним!

Крапельниця на дому 2000 грн.
Консультація лікаря 500 грн.

Записатися на прийом