Кодування від алкоголізму Київ

Закодуватися від алкоголю сьогодні пропонують багато наркологічних клінік. Що ж являє собою ця процедура? Кодування від алкоголізму Київ – авторський метод, розроблений нашим наркологом. Першим етапом виводяться залишки алкоголю з організму (крапельниці на дому або в клініці), другим етапом проводиться кодування хімічним методом.

Спираючись на кваліфікацію і великий досвід лікування алкогольної залежності, наш фахівець-нарколог стверджує, що закодуватися від алкоголю можливо на будь-якій стадії захворювання. У будь-який час ви можете зателефонувати в нашу клініку, анонімно отримати повну консультацію і дізнатися, про кодування від алкоголізму в Києві, про сучасні методи, термін дії та гарантії.

Хімічне кодування від алкоголю: ефективність 85%, до 5 років тверезого життя!

Метод, який використовує в клініці наш нарколог, – це нейросенсорна блокада центрів, що реагують на алкоголь (так званий хімічний метод). Першочергове завдання лікаря – полегшити страждання і поліпшити самопочуття хворого. Для цього ставиться крапельниця, яка виводить зі стану запою. В подальшому призначається підтримує і відновний курс лікування. Тільки після повного курсу лікування можна закодуватися від алкоголю. На відміну від кодування за методом Довженка, яке має цілий ряд протипоказань і менш ефективно, хімічне кодування, що застосовується в нашій клініці, дає великий відсоток позитивних результатів – 80-85%.

Термін кодування

Ми вивчили всі методи і знаємо, як і на який термін краще закодуватися від алкоголізму. Ми рекомендуємо кодування від 1 року до 5 років (чим довший термін, тим менше шансів виникнення «зриву»). Саме за цей період людина повністю відвикає від алкоголю і повертається до нормального життя. Лікар-нарколог клініки «Для дорослих» оперативно відреагує на ваше звернення і з розумінням поставиться до проблеми. Ми надаємо допомогу всім пацієнтам, які звертаються до нас. При необхідності ви можете викликати нарколога на будинок. Любіть себе і не допускайте, щоб алкоголь знищив ваше життя.

Ціна кодування від алкоголізму

Виведення із запоювід 2500 грн.
Кодування від алкоголювід 5000 грн.
Консультація нарколога500 грн.

Хто перебуває в зоні ризику

Останнім часом на цю недугу, на жаль, часто страждають молоді люди, які не досягли і 30 років. Великою помилкою є переконаність багатьох у тому, що пиво не відноситься до алкогольних напоїв. Спробуємо розвіяти цей міф. Півлітра пива за кількістю алкоголю відповідає 100 грамам горілки. Але молоді люди дуже рідко обмежуються настільки малою кількістю. Таким чином, випиваючи 2-3 пляшки пива, вони отримують кількість алкоголю, що дорівнює 200-300 грамам горілки. Ось тепер і розсудіть, чи завдає пиво шкоду, і чи може його регулярне вживання призвести до алкоголізму. Ще приклад нашої субкультури – підлітки з пляшкою слабоалкогольного напою. Всі ці нібито безпечні напої насправді завдають непоправної шкоди здоров’ю. Часто молоді люди навіть не помічають, що сформувалася алкогольної залежності, і кодування від алкоголізму стає єдиним виходом.

кодирования от алкоголизма

У зоні ризику також перебувають люди, які відмовляються визнати наявність у них хронічного алкоголізму. Вони вважають, що їм не потрібне лікування, тому що вони самі в змозі відмовитися від спиртного, коли захочуть. Варто задуматися про кодування від алкоголю, якщо людина:

  • вживає спиртні напої, намагаючись таким чином зняти стрес або перенести неприємності;
  • випиває в поодинці в будь-який час доби; потребує опохмелювання. В даному випадку неважливо, вранці він це зробить або ввечері. Вечірнє опохмелювання прирівнюється до ранкового;
  • проявляє агресію або, навпаки, впадає в депресію;
  • помічає тимчасові провали в пам’яті (не пам’ятає, як закінчив вчорашній день, що говорив і що робив);
  • постійно підвищує дози алкоголю.

Закодуватися – це значить почати вести тверезе життя.

Записатися на прийом