Виведення із запою в Києві

Запій – прояв алкогольної залежності, який виводить людину з нормального життя на невизначений термін. П’ючий втрачає зв’язок з дійсністю. Його не цікавить нічиї проблеми, що відбувається в родині, з друзями. Навколишній світ меркне. Все що для нього важливо – де дістати ще випити. Запій починається необразливо: чарка в честь дня народження дитини, новий рік або відзначити получку. Триває від двох днів безперервного вживання алкоголю і більше.

Чому їм страждають тільки алкоголіки?

Алкоголіки – хворі люди. В їх організмі порушений обмін речовин. Органи працюють по ламаним схемам. Змінено процес видалення етилового спирту з тіла. Поступово розвивається абстинентний синдром. Який проявляється:
  • підвищеним артеріальним тиском.
  • лякає відчуттям биття серця
  • судомами
  • запамороченням, безсонням, галюцинаціями
  • нудотою і блювотою
Хворий намагається позбутися від усіх симптомів. Відомий йому варіант – повторне вживання напоїв. Етанол потрапляє в кров, пригальмовує вироблення збуджуючих медіаторів. Надалі поліпшується самопочуття.

Як вийти із запою?

Самостійні спроби лікування запою небезпечні. Необхідна допомога кваліфікованого фахівця. виведення з запою в Києві

Виведення із запою – процедура, яка полегшує і усуває симптоми абстинентного синдрому. Як її проводять в клініці “Для дорослих”?

  1. Лікар прибуває до пацієнта через 30 хвилин після виклику.
  2. Оглядає і оцінює стан серцево-судинної, дихальної та нервової системи.
  3. Збирає анамнез у близьких.
  4. Призначає препарати і встановлює крапельниці.

В результаті комплексного підходу людина заспокоїться. Перестане турбуватися і засне. У цей момент стабілізується ЧСС і завдяки полівітамінним комплексам почнеться відновлення функцій органів. Принципово: потрібно чітка згода пацієнта на медичну процедуру. Лікування алкоголізму – багатоетапний процес, вихід із запою – початок цього шляху. 35-річний досвід роботи нашого нарколога і 85% успіх у проведених маніпуляціях говорять про те, що хворий може повернутися до звичайної здорового життя.

Головне – бажання лікуватися.

Вартість виведення з запою

Виведення із запою на дому від 2500 грн.
Консультація лікаря  500 грн.

Викликати лікаря додому