Жіночий алкоголізм

Жіночий алкоголізм – дуже поширене явище в наші дні. Однак про нього прийнято мовчати. На це є свої причини.

По-перше, жіночий алкоголізм ховається частіше чоловічого. Адже питуща жінка, з точки зору суспільства, – явище більш ганебне, ніж чоловік, що п’є.

В результаті жінка часто п’є поодинці або випиває, думаючи, що ніхто не помічає її стану.

По-друге, жінки з великими труднощами, ніж чоловіки, визнаються в тому, що випивають. І з ще більшим небажанням погоджуються з діагнозом – жіночим алкоголізмом.

виведення з запою в Києві

Жіночий алкоголізм відрізняється більш пізнім початком захворювання і більш швидким прогресуванням. Жіночий алкоголізм часто поєднується з депресивними, тривожними і невротичними розладами. У жінок з алкогольною залежністю виражена демонстративність, дратівливість, швидка стомлюваність, психічна виснаженість.

Жіночий алкоголізм вимагає тривалого і серйозного лікування. Схема лікування будується приблизно, так само, як і при лікуванні Алкоголізм лікування чоловічого алкоголізму. У нашій клініці «Для дорослих» до проблеми жіночого алкоголізму лікар-нарколог підходить комплексно.

Пропонується:

  • медикаментозна підтримка, включаючи виведення з запою (Київ);
  • психотерапія з хворою і родичами
  • спеціальні протиалкогольні методи лікування (кодування, підшивка від алкоголізму);
  • реабілітація.

Довірте лікування алкоголізму лікаря-нарколога з великим досвідом роботи. Тільки нарколог допоможе в лікуванні алкоголізму.

Записатися на прийом

Виведення із запою (Київ), кодування від алкоголю, нарколог на дім