Зняти похмілля

Переривання запоїв в будь-якому районі міста

Зняти похмілля допоможе кваліфікований лікар-нарколог нашої клініки «Для Дорослих», який надає допомогу як амбулаторно, так і на дому.

Зняти похмілля у нарколога вартість

Зняти похмілля від 2000 грн.
Консультація лікаря 500 грн.

Для того щоб зняти похмілля, одні вдаються до народних засобів, інші – до рекламованих медичних препаратів. Однак найпростіші засоби допомагають далеко не всім і не завжди. Якщо мова йде про тривалий запій, розсіл або «Антипохмелін» не зможуть істотно полегшити стан, а в деяких випадках навіть погіршать його.

Крапельниця на дому – це те, що допомагає зняти похмілля по-справжньому. Ви відчуєте себе краще вже в найближчі години після процедури. До складу крапельниці входять препарати, які дозволяють привести організм в норму, дають йому необхідні речовини для відновлення. Після крапельниці пацієнт засинає, а прокинувшись, відчуває себе вже іншою людиною. Кращий час для зняття похмілля – ранок або вечір, щоб пацієнт міг заснути, організм встиг набратися сил і відновитися. Після крапельниці лікар призначає підтримуючу терапію, яка також допомагає швидше прийти в норму, позбутися від тривоги, підвищити працездатність.

Зняти похмілля

Зняття похмілля – екстрена допомога лікаря-нарколога, яка допомагає запобігти можливим запоям.

Записатися на прийом

Нарколог на будинок, кодування від алкоголю, лікування алкоголізму в Києві – викличте нашого лікаря-нарколога.