Закодуватися від алкоголю сьогодні пропонують багато наркологічних клінік. Що ж являє собою ця процедура? Кодування від алкоголізму Київ – авторський метод, розроблений нашим наркологом. Першим етапом виводяться залишки алкоголю з організму (крапельниці вдома або в клініці), другим етапом проводиться кодування хімічним методом.

Спираючись на кваліфікацію і великий досвід лікування алкогольної залежності, наш фахівець-нарколог стверджує, що закодуватися від алкоголю можливо на будь-якій стадії захворювання. У будь-який час ви можете зателефонувати в нашу клініку, анонімно отримати повну консультацію і дізнатися про кодування від алкоголізму в Києві, про сучасні методи, термін дії та гарантії.

Хімічне кодування від алкоголю: ефективність 85%, до 5 років тверезого життя!

Метод, який використовує в клініці наш нарколог, – це нейросенсорна блокада центрів, що реагують на алкоголь (так званий хімічний метод). Першочергове завдання лікаря – полегшити страждання і поліпшити самопочуття хворого. Для цього ставиться крапельниця, яка виводить зі стану запою. У подальшому призначається підтримувальний і відновлювальний курс лікування. Тільки після повного курсу лікування можна закодуватися від алкоголю. На відміну від кодування за методом Довженка, яке має цілу низку протипоказань і є менш ефективним, хімічне кодування, яке застосовується в нашій клініці, дає великий відсоток позитивних результатів – 80-85%.

Термін кодування

Ми вивчили всі методи і знаємо, як і на який термін краще закодуватися від алкоголізму. Ми рекомендуємо кодування від 1 року до 5 років (чим довший термін, тим менше шансів виникнення “зриву”). Саме за цей період людина повністю відвикає від алкоголю і повертається до нормального життя. Лікар-нарколог клініки “Для дорослих” оперативно відреагує на ваше звернення і з розумінням поставиться до проблеми. Ми надаємо допомогу всім пацієнтам, які звертаються до нас. За необхідності ви можете викликати нарколога додому. Любіть себе і не допускайте, щоб алкоголь погубив ваше життя.

Ціна кодування від алкоголізму

Виведення із запоювід 3000 грн.
Кодування від алкоголювід 9500 грн.
Консультація наркологаБезкоштовно

Хто перебуває в зоні ризику

Останнім часом на цю недугу, на жаль, часто страждають молоді люди, які не досягли й 30 років.

Великою помилкою є переконаність багатьох у тому, що пиво не належить до алкогольних напоїв. Спробуємо розвіяти цей міф. Півлітра пива за кількістю алкоголю відповідає 100 грамам горілки. Але молоді люди дуже рідко обмежуються такою малою кількістю. Таким чином, випиваючи 2-3 пляшки пива, вони отримують кількість алкоголю, що дорівнює 200-300 грамам горілки. Ось тепер і міркуйте, чи завдає пиво шкоди, і чи може його регулярне вживання призвести до алкоголізму. Ще приклад нашої субкультури – підлітки з пляшкою слабоалкогольного напою. Усі ці нібито безпечні напої насправді завдають непоправної шкоди здоров’ю. Часто молоді люди навіть не помічають сформованої алкогольної залежності, і кодування від алкоголізму стає єдиним виходом.

кодирования от алкоголизма

У зоні ризику також перебувають люди, які відмовляються визнати наявність у них хронічного алкоголізму. Вони вважають, що їм не потрібне лікування, тому що вони самі в змозі відмовитися від спиртного, коли захочуть.

Варто задуматися про кодування від алкоголю, якщо людина:

Закодуватися – це означає почати вести тверезе життя.