Клініка «Для Дорослих»

це команда висококваліфікованих професіоналів, які оперативно та відповідально зреагують в будь-який момент на «дорослі» ситуації і питання, які хвилюють особисто Вас.

Клініка «Для Дорослих» почала свою діяльність в 1995 році і надає медичні послуги більше 15 років. За час існування клінік наші фахівці допомогли сотням пацієнтів, яким була потрібна допомога і підтримка фахівця в складний період життя.

Спектр послуг Клініки «Для Дорослих»: гінекологія, наркологія.

Наші послуги

Виведення із запою
в Києві

Запій – прояв алкогольної залежності, який виводить людину з нормального життя на невизначений термін.
П’ючий втрачає зв’язок з дійсністю. Його не цікавить нічиї проблеми, що відбувається в родині, з друзями. Навколишній світ меркне.
Все що для нього важливо – де дістати ще випити.

Кодування від алкоголізму Київ

Закодуватися від алкоголю сьогодні пропонують багато наркологічних клінік. Що ж являє собою ця процедура?
Кодування від алкоголізму Київ – авторський метод, розроблений нашим наркологом. Першим етапом виводяться залишки алкоголю з організму, другим етапом проводиться кодування хімічним методом.

Медикаментозне переривання вагітності

Зробити аборт в Києві в клініці “Для дорослих” швидко, безпечно, безболісно. Медикаментозний аборт – неінвазивний і безпечний метод переривання вагітності на термінах до 7 тижнів. При правильному виборі медикаментозних засобів і фахівця, під контролем якого буде проходити маніпуляція, ймовірність успіху становить 97%.