Запій – це прояв алкогольної залежності, який позбавляє людину нормального життя на невизначений час.

Коли людина перебуває в запої, вона втрачає зв’язок із реальністю. Їй не важливі проблеми інших людей, те, що відбувається в її родині або серед друзів. Навколишній світ для неї перестає бути важливим. Єдине, що має значення, – це де дістати ще алкоголь.

Залежність починається нешкідливо, наприклад, із чарки на честь дня народження дитини, нового року або щоб відзначити получку. Він може тривати два і більше днів із безперервним вживанням алкоголю.

Чому на нього страждають тільки алкоголіки?

Тому що алкоголіки – це хворі люди. У них порушений обмін речовин в організмі. Їхні органи функціонують неправильно. Процес видалення алкоголю з організму порушений. У результаті поступово розвивається абстинентний синдром.

Абстинентний синдром проявляється таким чином:

Хворий намагається позбутися всіх цих симптомів. Він знає, що повторне вживання алкоголю допомагає. Етанол потрапляє в кров і сповільнює вироблення збудливих медіаторів, що покращує його самопочуття.

Як вийти із запою?

Спроби самостійно лікувати запій небезпечні. Необхідна допомога досвідченого фахівця.

Процедура виведення із запою в клініці “Для дорослих”:

Лікар-нарколог приїжджає до пацієнта через 30 хвилин після виклику.

  1. Він оглядає та оцінює стан серцево-судинної, дихальної та нервової системи.
  2. Лікар збирає анамнез у близьких пацієнта.
  3. Призначає препарати і встановлює крапельниці.
  4. Завдяки комплексному підходу людина заспокоюється. Вона перестає турбуватися і засинає. У цей момент стабілізується її серцево-судинна система, а завдяки полівітамінним комплексам починається відновлення функцій органів. Дуже важливо, щоб пацієнт ясно висловив свою згоду на проведення медичної процедури. Лікування алкоголізму – це багатоетапний процес, а вихід із запою є початком цього шляху. Наш нарколог, який має 35-річний досвід роботи, домагається успіху в 85% проведених ним маніпуляцій. Це свідчить про те, що хворий може повернутися до звичайного здорового життя. Однак головна умова – це бажання пацієнта лікуватися.

Вартість виведення із запою

Виведення із запою вдомавід 3000 грн.
Консультація лікаря 500 грн.

Запій – це серйозний стан, що потребує медичної допомоги. Не варто намагатися впоратися з ним самостійно. Зверніться по кваліфіковану допомогу і відновіть своє здорове та повноцінне життя.

Викликати лікаря додому