Для того щоб розповісти вам про принципи лікування алкоголізму, спочатку визначимо загальні поняття. Алкоголізм – це захворювання хронічного характеру, яке характеризується психологічною та фізіологічною залежністю від алкоголю. Статистичні показники просто жахають – на сьогоднішній день у світі налічується понад 150 мільйонів хворих (і це тільки ті люди, які визнали свій діагноз – алкоголізм). Лікування цієї залежності залежить від стадії захворювання.

Лікування алкоголізму Київ у клініці “Для дорослих”

У нашій країні дуже багато прихованих алкоголіків, які не хочуть або просто бояться визнати факт хвороби. Мода на розпивання спиртних напоїв з будь-якого приводу – пряма дорога до кодування від алкоголізму.

Якщо у вашому місті немає спеціалізованої клініки, приїжджайте до Києва. Лікування алкоголізму та виведення з похмілля проводять у клініці “Для дорослих” досвідчені лікарі-наркологи з великим стажем (близько 20 років) і власними напрацюваннями.

Вартість лікування від алкоголізму

Кодування від алкоголізмувід 9 500 грн.
Консультація наркологаБезкоштовно

Перші ознаки розвитку алкогольної залежності

Найстрашніше, коли на алкоголізм страждають жінки. Для них особливо важливо вчасно почати курс лікування, оскільки здоров’я прекрасної половини людства визначає здоров’я нації загалом.

Кодування від алкоголізму в Києві

В екстрених випадках наркологи нашої клініки можуть вивести людину із запою, зняти важке похмілля. Лікар ретельно підбирає препарати і розраховує дози індивідуально, залежно від віку і стану людини. Наш метод виведення із запою гарантує значне полегшення вже після першого внутрішньовенного введення препарату.

Наступний етап – нормалізація діяльності всього організму, підтримуюча терапія, яка допомагає нормалізувати сон, відновити печінку.

У випадках хронічного зловживання алкоголем після проходження курсу терапії наші лікарі пропонують закріпити результати лікування і пройти кодування на термін від одного до п’яти років. Такий підхід набагато ефективніший, ніж лікування алкоголізму гіпнозом.

лечения алкоголизма в Киеве

Як вилікувати алкоголізм

Ми рекомендуємо звертатися до лікаря за перших же ознак залежності та дізнатися, як вилікувати від алкоголізму. Якщо вашим близьким і рідним необхідно пройти курс лікування алкоголізму, зверніться в нашу клініку. У нас працюють досвідчений лікар нарколог, який допоможе вам впоратися з цим захворюванням. Наш фахівець знає, як вилікувати від хронічного алкоголізму, як повернути людину до нормального повноцінного життя. Як показує практика, після виходу з похмільного стану алкоголік рідко звертається до нарколога. У таких випадках дуже важлива підтримка родичів і друзів. Поставтеся до цієї проблеми близької вам людини як до захворювання, адже від вашого ставлення багато в чому залежатиме одужання.

Клініки, в яких проводиться лікування алкоголізму, пропонують різні методи кодування. На сьогодні хімічне кодування за допомогою спеціальних препаратів має найбільший відсоток позитивних результатів. Ми гарантуємо анонімність та індивідуальний підхід до кожного пацієнта нашої клініки. Бережіть своє здоров’я і вашу сім’ю.

Виведення із запою Київ, кодування від алкоголю, лікування алкоголізму Київ – лікар-нарколог нашої Клініки “Для Дорослих” завжди Вам допоможе.