Зняття ломки на дому

Вживання наркотиків найхарактерніше для молоді, зокрема підлітків і дітей. Дуже важливо вчасно діагностувати і почати лікування! Наркологічні клініки Київ пропонують комплексні послуги з лікування наркоманії. У нашій клініці досвідчений лікар-нарколог проводить детоксикацію, проводить консультації.

Лікування наркоманії в Києві проводиться в кілька етапів:

У разі тривалого постійного вживання психостимуляторів розвивається фізична залежність. До групи стимуляторів, що мають наркогенність, належать кокаїн, кофеїн, амфетамін і препарати з амфетаміноподібною дією, метамфетамін тощо.

Зняття фізичної залежності – перший етап на шляху до одужання!

Лікування наркоманії в клініці

Психостимулятори – це препарати, які безпосередньо стимулюють центральну нервову систему. У здорових осіб вони викликають незвичайне душевне піднесення, прагнення до діяльності, усувають відчуття втоми, створюють суб’єктивне відчуття бадьорості, ясності розуму та кмітливості, легкості рухів, упевненості у своїх силах і здібностях.

Раптова перерва у вживанні наркотику призводить до розвитку абстинентного синдрому. Абстинентний синдром характеризується втомою, відчуттям розбитості, підвищеною сонливістю вдень і безсонням уночі, зниженням і нестійкістю артеріального тиску. У деяких випадках виникають депресивні стани, дратівливість, іноді злостивість, істеричні реакції, навіть спроби суїциду.

Прискорити виведення продуктів розпаду психоактивних речовин можна шляхом дезінтоксикації.

Протягом 5-10 днів за допомогою препаратів, що “допомагають” організму очиститися, проводять медикаметозну дезінтоксикацію при наркоманії (зняття ломки). Пацієнт помічає загальне поліпшення стану, нормалізацію сну, підвищення апетиту, зменшується фізична тяга до наркотику. Організм починає відновлюватися, очищається від шкідливих токсинів. Реабілітаційний центр Київ не завжди пропонує послугу дезінтоксикації вдома. У нашій клініці лікар-нарколог виїжджає до Вас, проводить консультацію, вводить внутрішньовенно необхідні препарати.

Вартість послуги від 2500 грн!