Вживання пива – шлях до хронічного алкоголізму.

Сьогодні п’ють пиво практично всі. Біля метро, магазинів, вокзалів, на вулиці, в парках ходять люди, попиваючи пиво, слабоалкогольні напої з пляшок. І жодні закони, що забороняють розпивання алкогольних напоїв у громадських місцях, тому не перешкода. Пивний алкоголізм багатьом здається надуманою проблемою. Особливо це стосується молодих людей. Крім того, багато хто чув про те, що пиво – продукт корисний. Роблять пиво з ячмінного солоду з низьким відсотком алкоголю. Під час приготування пива мікроби бродіння, що містяться в пивному суслі, вбивають корисні якості ячменю. Про це часто виробники замовчують.

У наші дні для багатьох пиво – невід’ємний атрибут життя, модний напій. У магазинах виставлено широкий асортимент світлого і темного пива, безліч пабів і пивних виготовляють власні сорти пива. Багато хто помилково вважає, що пиво нешкідливе. Після важкого трудового дня стало заведено випити холодний ароматний напій вдома або в пивній. Під час вживання пива людина відчуває розслаблення і спокій. Такому відчуттю сприяє фармакологічний вплив пива. У підсумку людина звикає до пивного сп’яніння, через деякий час таке сп’яніння стає необхідним для відпочинку і заспокоєння. Людина збільшує дози пива, і вживання переносить поступово на все більш ранній термін. Спочатку пиво розпивається ввечері, потім вдень, і, врешті-решт, вранці. Потім в організмі “несподівано” змінюються біохімічні процеси, що сприяють розвитку пивного алкоголізму. Цироз печінки, провали в пам’яті, порушення мислення – все це можливі наслідки пивного алкоголізму. Надмірне споживання пива призводить до того, що лікарі називають “пивним серцем”: серце “провисає”, його межі розширюються.

Бажання випити пива не турбує людину так, як потреба у горілці. Пивний алкоголізм формуєтьсяАлкоголізм лікування. Нарколог додому. повільніше, ніж горілчаний, але призводить до таких самих тяжких форм алкогольної залежності. Пивний алкоголізм значно підступніший за горілчаний.

Важливо вчасно виявити пивний алкоголізм і почати його лікувати. Складність лікування в тому, що тяга до пива набагато сильніша, ніж тяга до горілки. Звичайно, вживати пиво можна, але якщо виникнуть проблеми, необхідно негайно зупинитися.

Пивной алкоголизм

За статистикою хвороблива залежність від слабоалкогольних спиртних напоїв розвивається в 4 рази частіше і швидше, ніж від міцних. Щодо концентрації етилового спирту, 4 літри пива рівноцінні одній пляшці горілки. Тож немає різниці, пити щодня пляшку горілки чи 4 літри пива, у будь-якому разі це алкоголізм. Алкоголіками не народжуються, ними стають і дедалі частіше зараз люди починають спиватися не з горілки, а зі слабоалкогольних напоїв. Як позбутися пивного алкоголізму підкаже наш лікар-нарколог.