Жіночий алкоголізм – дуже поширене явище в наші дні. Однак про нього заведено мовчати. На це є свої причини.

По-перше, жіночий алкоголізм приховується частіше за чоловічий. Адже жінка, яка п’є, з точки зору суспільства, – явище більш ганебне, ніж чоловік, який п’є.

У результаті жінка часто п’є поодинці або випиває, думаючи, що ніхто не помічає її стану.

По-друге, жінки з великими труднощами, ніж чоловіки, зізнаються в тому, що випивають. І з ще більшим небажанням погоджуються з діагнозом – жіночим алкоголізмом.

вывод из запоя в Киеве

Жіночий алкоголізм вирізняється пізнішим початком захворювання і швидшим прогресуванням. Жіночий алкоголізм часто поєднується з депресивними, тривожними і невротичними розладами. У жінок з алкогольною залежністю виражена демонстративність, дратівливість, швидка стомлюваність, психічна виснаженість.

Жіночий алкоголізм вимагає тривалого і серйозного лікування. Схема лікування будується приблизно так само, як і під час лікування Алкоголізм лікування чоловічого алкоголізму. У нашій клініці “Для дорослих” до проблеми жіночого алкоголізму лікар-нарколог підходить комплексно.

Пропонується:

Довірте лікування алкоголізму лікарю-наркологу з великим досвідом роботи. Тільки нарколог допоможе в лікуванні алкоголізму.